Spotkajmy się

Na polu bitwy

Kim jesteśmy

Profesjonalna, bezpieczna, świetna zabawa. To nasza podstawowa misja…

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z tradycjami. Pierwsze zaczątki rozwoju naszej firmy sięgają 1925 roku, natomiast przełomowym momentem było stworzenie w pełni wyposażonego Centrum Ogrodniczego, Ogród Śląski. Już wtedy stawialiśmy na wysoką jakość świadczonych usług.

W 2012 roku rozbudowaliśmy sklep o kolejne działy, m.in. Pawilon Tropikalny, gdzie można poczuć się jak w tropikach, oraz sklep zoologiczny, z rzadkimi okazami zwierząt egzotycznych.

W 2013 roku została otwarta Bawilandia, sala zabaw dla najmłodszych. Tutaj dzieci mogą spędzić czas z innymi rówieśnikami, a rodzice odpocząć na tropikalnym tarasie delektując się kawą oraz przekąskami.

By dalej sprostać potrzebom klientów, w 2017 roku stworzyliśmy pole paintballowe pod nazwą „Black Ops Forces”, która ma nie tylko za zadanie tworzenie szczęśliwych i radosnych wspomnień, ale także rozwijać umiejętności oraz myślenie poprzez pojedynki paintball’owe dla dzieci i dorosłych.

Co jeszcze oferujemy

Bawilandia

Dla najmłodszych mamy coś jeszcze! Specjalnie przygotowana sala zabaw, gdzie wraz z dzieckiem można miło spędzić czas. Można znaleźć tam konstrukcję do zabawy, armatki na kulki, trampolinę, zabawki, a nawet goryla! Dla dorosłych przygotowaliśmy taras z widokami na Pawilon Tropikalny (wśród roślin), gdzie można odpocząć i napić się kawy, czy zjeść coś słodkiego.

Sklep ogrodniczy

W naszej ofercie posiadamy także sklep ogrodniczy oraz sprzedaż roślin, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne do Twojego ogrodu, artykuły dekoracyjne do domu, donice, cebulki, nasiona, a także rośliny domowe i ogrodowe.

Sklep zoologiczny

Prowadzimy w pełni wyposażony sklep zoologiczny, gdzie znajdziesz produkty zarówno dla psów, kotów, jak i dla gryzoni, czy ptaków. Dodatkowo posiadamy ryby akwariowe, słodkowodne i morskie oraz do oczka wodnego. Dodatkowo można znaleźć u nas zwierzęta terrarystyczne, a dodatkowo można zobaczyć egzotyczne okazy rzadko spotykanych zwierzaków jak lemury czy małpy.

Nasze statystyki

0
Wystrzelonych pocisków
0
Wypełnionych misji
0
Żołnieży w boju
0
Zdjęć w boju

Nasza drużyna

  • Tworzenie i rozwój pola paintball'owego, innowacyjne rozwiązania, organizowanie imprez wyjazdowych. Kreatywność i brak rzeczy "niemożliwych" to jego pasja.

    Dominik
    Dominik organizator - technik
  • Świetne pomysły, szybka realizacja, niezastąpiona pomoc. Tak, to te cechy, które go charakteryzują!

    Bartek
    Bartek Marketing - Pomoc
Skontaktuj się z nami

Masz jakiekolwiek pytania? A może chcesz zorganizować świetną zabawę? Pisz do nas, my znamy się na rzeczy!

Not readable? Change text. captcha txt